طراحی کارت ویزیت

طراحی منحصر به فرد و حرفه ای کارت ویزیت شما

 طراحی کارت ویزیت

ما در اینجا انواع کارت ویزیت های شخصی و شرکتی رو طراحی میکنیم و یکی از ست های اداری ما همین کارت ویزیت هست.کارت ویزیت در کلامی خلاصه ، وسیله ایست ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما. 

شاید بتوان گفت  مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده دارد.

در واقع این همان تعامل اول با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می داده است و اهمیت معرفی ابتدایی را نشان میدهد.

در ایران کارت ویزیت آخرین چیزی است که تجار و صاحبان مشاغل به آن توجه می کنند و گاهی حتی کارت ویزیت خود را تلفنی و بدون هیچ ایده درطراحی، سفارش می دهند و متوجه اهمیت بازاریابی غیر مستقیم توسط کارت ویزیت نمی باشند.

اما ما در اینجا توصیه می کنیم، طراحی کارت ویزیت خود را به یک متخصص گرافیک بسپارید و آن را جدی بگیرید. و استایل کاری خوبی داشته باشید.

ویژگی طراحی کارت ویزیت

 کارت ویزیت چیست؟ دیکشنری آمریکایی « Merriam-Webster » کارت ویزیت را کارتی معنی می کند که اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب و کار یا مسئول کسب و کار را نشان می دهد.از تعریف بالا متوجه می شوید که ذات کارت ویزیت یعنی به اشتراک گذاشتن اطلاعات مثل نام کسب و کار، آدرس تلفن، شماره تماس، آدرس سایت، آدرس ایمیل و خیلی چیز های دیگر. علاوه بر اینکه چاپ کارت ویزیت اطلاعات شما را با مخاطب به اشتراک می گذارد. می تواند هویت، برند و حرفه ای گری شرکت یا کسب و کار شما را  به صورت جزیی به مخاطب نشان دهد.

چند  دلیلی که نشان می دهد کارت ویزیت ها در این زمانه هنوز مورد توجه و تاثیرند

کارت ویزیت ها به چند دلیل یکی از ابزارهای قدرتمند بازاریابی هستند. برای مثال آن ها می توانند مشروعیت، اعتبار و سود شما را بهبود بخشند. در زیر ما توضیح می دهیم که چرا استفاده از کارت ویزیت هنوز هم رونق دارد.

– مشروعیت بخشیدن به کسب و کار شما

  •  شما چه کاری می توانی برای آن ها انجام دهی؟
  •  آدرس و موقعیت شما کجاست؟
  • شما چه کسی هستی؟
  •  چگونه با تو ارتباط بگیریم؟

– تسهیل کردن فرآیند شبکه سازی

-چهره یا هویت بخشیدن به برند شما

– میزان آگاهی از نام برند شما را بیشتر و قوی تر می کنند

– چاپ کارت ویزیت های خلاق خیلی مستعد دست به دست شدن هستند

ثبت سفارش

میتونید از طریق این فرم ثبت سفارش کنید و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرد. 

 7928 430 0921

  • Hidden
  • Hidden
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .