44444 3928 pazeel com طراحی بروشور

طراحی بروشور

طراحی منحصر به فرد و حرفه ای بروشور شما

oipiio pazeel com1 5514 pazeel com طراحی بروشور

 طراحی بروشور

qalam 1803 pazeel com طراحی بروشور

ما در اینجا بروشور کاملا حرفه ای و  با سبک بروز در زمینه های مختلف و طرح های متنوع طراجی میکنیم. بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد فعالیت، محصول یا خدمت است که در یک برگ کاغذ و معمولاً در چند قسمت ارائه می‌شوند.

بروشور نمایی کوچک از کسب وکار شماست. مخاطب با دیدن بروشور شما شخصیت، اصالت و کیفیت کسب‌وکار شما را می‌سنجد. به همین دلیل مهم است که در این نگاه کوتاه، بهترین به‌نظر برسید.

این روزها باید توجه ویژه‌ای به معرفی تبلیغ کسب و کار خود نشان دهید. فضای رقابتی شدید کسب و کارها، دیگر مجالی برای اشتباه باقی نگذاشته‌ است.

یک اقدام ضعیف در تبلیغات و یا معرفی کسب و کار می‌تواند تیر خلاصی به رشد کسب و کارتان باشد و درعوض رقبا می‌توانند با موج سواری بر روی این اشتباه سریعا جایگاه شما را تضعیف کنند. لذا طراحی بروشور یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مواردی است که در تبلیغات باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

اهمیت بروشور

Pazeel com 8ioip 2023 pazeel com طراحی بروشور

بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی هر شرکت تجاری معمولا اولین چیزی است که مشتریان برای کسب اطلاعات  با آن برخورد می‌کنند، پس می‌بایست حرفه‌ای و جذاب طراحی و حاوی اطلاعات کلیدی شرکت و محصولات و خدمات ارائه شده باشد. تهیه کاتالوگ حرفه‌ای و گیرا، یکی از  فعالیت‌های بازاریابی هر بنگاه تجاری است و به تنهایی باعث افزایش سطح فروش و به تبع آن سودآوری نخواهد شد. اما امروزه اکثر قریب به اتفاق کسب و کارها دارای وبسایت‌های مجزا می‌باشند،  برخورداری از بروشورهای تبلیغاتی کاغذی همچنان از ملزومات پروسه بازاریابی و فروش هر کالا و خدمتی باقی مانده است.

بروشورها مصارف متنوعی دارند و تنها برای تبلیغات مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. به عنوان مثال می‌توانند در قالب‌های متعدد برای اطلاع رسانی، فرهنگ‌سازی، ارائه گزارش‌های عمومی، راهنمایی‌ها و … در سازمان‌ها، NGOها، همایش‌ها، سمینارها و … مورد استفاده قرار گیرند. Pazeel com 813 3957 pazeel com طراحی بروشور

download 4516 pazeel com طراحی بروشور
store banner88 3 5529 pazeel com طراحی بروشور
78879789789879879 01 0312 pazeel com طراحی بروشور

ثبت سفارش

56685698 4539 pazeel com طراحی بروشور

میتونید از طریق این فرم ثبت سفارش کنید و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرد. 

 7928 430 0921

  • Hidden
  • Hidden
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .