web site design blog 5505 pazeel com طراحی سایت خبری

چرا باید سایت خبری  داشته باشیم ؟ 

امروزه دسترسی به آخرین اخبار روز در هر زمینه‎ای برای بسیاری از افراد مهم بوده و مخاطب اینترنتی ترجیح می‎دهد که خبر را در لحظه دریافت کند؛ این موضوع باعث می‎شود که کاربران تمایل خاصی به وب سایت‎های خبری داشته باشند. به همین دلیل است که طراحی وب سایت خبری به‎ عنوان یکی از متدوال‎ترین و پربازدیدترین وب سایت‎ها برای عموم مردم می‎باشد. طراحی وب سایت خبری حرفه‎ای باعث می‎شود تا در جستجوگرهای اینترنت با موضوعات مختلف وب سایت شما در رتبه‎های بالاتر قرار گیرد و با جذب مخاطبان بیشتر بتواند جایگاه تاثیرگذاری را در بین مخاطبان پیدا نماید. در طراحی وب سایت خبری استاندارهای ویژه‎ای را باید رعایت نمود تا در طول مسیر کار بتوانید یک سیستم جامع خبری داخل سازمانی با امکان رهگیری تمامی فعالیت کاربران خود در کنار نمایش کارآمد برای مخاطبان، داشته باشید. دنیای وب با طراحی وب سایت خبری به ‎صورت کاملا اختصاصی بر اساس جدیدترین و بروزترین تکنیکهای طراحی وب سایت خبری آماده است تا شما را در راس وب سایت‎های خبری قرار دهد. رتبه خوب در نتایج جست و جو اثر مستقیمی در میزان بازدیدکنندگان از وب سایت شما دارد، دنیای وب به این منظور روی سئو وب سایت شما نیز توجه خاصی دارد.

 

دنیای امروز دنیای اطلاعات و اخبار است و ما همه هر روزه اخبار و اطلاعات بسیاری را از طریق وب‌سایت‎ها یا شبکه‎های اجتماعی دریافت می‎کنیم. بنابراین سایت خبری یکی از پرطرفدارترین سایت های موجود در فضای وب است که به ارائه محتوای روزانه و اطلاعات کاربردی می‎پردازد. یک وب سایت خبرگزاری معتبر و فعال باید با آخرین تکنولوژی‎های روز طراحی وب پیش برود. سرعت بارگزاری وب سایت از مهمترین عوامل در پیشرفت و محبوبیت هرگونه وب سایتی است که در وب سایت‎های خبری اهمیت بیشتری دارد. در طراحی وب سایت خبری باید همواره به سهولت دسترسی کاربران به مطالب توجه کنیم. مهم‌ترین ویژگی در این وب سایت‎ها توانایی نمایش صحیح مطالب و اخبار در دسته‎بندی‎های منظم و مرتبط است. طراحی وب سایت خبری حرفه ای و اختصاصی پاسخگوی تمامی نیازهای پایگاه‎های خبری، خبرگزاری‎ها و روابط عمومی‌ها خواهد بود تا حضوری مؤثر در فضای مجازی داشته باشند. همجنین گام اول در جهت اعتمادسازی مخاطبان است و در ادامه مسیر با افزایش اعتبار خود در فضای مجازی، در ذهن بازدیدکنندگان و کاربران آنلاین ماندگار خواهند شد.

 

خبرگزاری‎ها و روزنامه‎ها و مجلات هر کشور، با هدف داشتن مخاطبان اینترنتی برای خود و با توجه به اینکه استفاده از اینترنت برای هر فعالیتی در بین مردم جهان افزایش پیدا کرده است، اقدام بهطراحی وب سایت خبری برای خود می‎کنند. طراحی این نوع وب سایت‎ها جزو تخصصی‎ترینِ طراحی‎ها می‎باشد. تمام پروسه طراحی از نوع طراحی گرفته تا سئو، سرعت و گرافیک؛ مخصوص وب سایت‎های خبری است. از جمله مواردی که در طراحی وب سایت‎های خبری باید رعایت شود قرارگیری مناسب اخبار و دسته‎ها، سرعت بارگزاری بالا و بهینه‎سازی حرفه‎ای است که کاربران را به‎ درستی به هدفشان هدایت کند. از آنجا که بیشتر مخاطبان از طریق موتورهای جست و جو به اخبار دست می‎یابند، سئو و بهینه‎سازی وب سایت از اهمیت فراوانی برخوردار است؛ چراکه در غیر این صورت موفقیتی نخواهد داشت. پس باید دقت داشته باشیم که در طراحی وب سایت خبری اصول صحیح سئو را نیز پیاده‎سازی کنیم. با توجه به تعداد زیاد وب سایت‎های خبری در هر کشور، برای رسیدن به صدر لیست جستجوی کلمات کلیدی مانند خبرگزاری، باید وارد رقابتی طولانی شویم؛ البته اگر راه را به طور صحیح شروع نماییم و اصول و قواعد اولیه را از ابتدا درست پیاده‎سازی کنیم، مسلماً می‎توانیم گام نخست را در رسیدن به صفحات بالای گوگل و جذب کاربران بیشتر مطمئن برداریم و بسیاری از رقبا را از میان برداشته و جلو برویم.

 
 
طراحی سایت خبری ساده
1200 میلیون
مناسب سایت های خبری ساده

اگر یک سایت خبری ساده که شامل امکانات ساده مثل اخبار متنی و عکس و فیلم ساده میخواهید این پکیج مناسب شماست

طراحی سایت خبری متوسط
2900 میلیون
مناسب سایت های خبری متوسط

اگر یک سایت خبری بزرگتر میخواهید که ظاهر زیبا تری داشته باشد و میخواهید با آن کسب درامد کنید این پکیج مناسب شماست

طراحی سایت خبری بزرگ
5900 میلیون
مناسب سایت های فروشگاهی بزرگ

اگر کار شما تولید محتواست و میخواهید کل درامدتان از کسب تولید محتوا باشد و کل وقتتان را روی آن بگذارید این پکیج مناسب شماست 

  • Hidden
  • Hidden
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .