طراحی کاتالوگ

طراحی منحصر به فرد و حرفه ای کاتالوگ وبروشور

 طراحی کاتالوگ

qalam 1803 pazeel com طراحی کاتالوگ

 

ما در اینجا کاتالوگ یا به نوعی بروشور رو طراحی میکنیم. کاتالوگ به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با  اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود.

در واقع کاتالوگ ها برای اشخاصی که  واسظ میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند، تهیه می شوند . این اشخاص خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش مثلا فروشنده یا مغازه دار، نقش واسطه میان ارائه دهنده خدمات و گیرنده خدمات مانند مثلا شرکت های مخابراتی و …را بازی می کنند. کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص یا موسسات، تهیه می شوند.

مثلا اگر شما تولید کننده یک محصول آرایشی و بهداشتی هستید، کاتالوگ شما برای داروخانه ها، مغازه دارها و یا واسطه های پخش این محصولات تهیه و طراحی می گردد و حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شما به صورت کلی یا جزئی است

Pazeel com 5yuik5 3947 pazeel com طراحی کاتالوگPazeel com 5yuik5 3947 pazeel com طراحی کاتالوگ

 

اهمیت طراحی کاتالوگ

Pazeel com 813 3957 pazeel com طراحی کاتالوگPazeel com 813 3957 pazeel com طراحی کاتالوگ

از ویژگی ها مهم کاتالوک میشه به اینها اشاره کرد که مردم می توانند اطلاعات زیادی در مورد شرکت شما و محصولات تان را از طریق ورق زدن کاتالوگ شرکت شما به دست بیاورند.

۱-در معرض قرار گرفتن کسب و کار

۲-برندینگ و برندسازی

۳-مشتری خود را مورد خطاب قرار دهید

۴-اطلاع رسانی بی نقص به خواننده اش

در معرض قرار دادن کسب و کار شما یک مزیت است که با ایجاد کاتالوگ فراهم میگردد. کاتالوگ یک ابزار بازاریابی عالی برای کمک به گسترش دسترسی مشتریان شما به اطلاعات خرید است. هر دو نسخه دیجیتال و چاپی یک کاتالوگ، مرجع بسیار مهمی را برای موارد و اطلاعاتی که در راهنمایی مشتری ضروری است، ارائه می دهد.

یکی از مزایای عمده ایجاد یک کاتالوگ، این است که محتوای آن برای مشتری شما و خواهان خدماتتان جذاب استاین یکی از مزایای اصلی کاتالوگ است زیرا شما از این رویکرد بازاریابی برای رسیدن به اهداف و نیازهای مخاطبان مورد نظر خود دقیق تر استفاده خواهید کرد.از طریق سفارشی سازی از جمله زمینه ای که به مخاطبان شما جذابیت می دهد، یک ابزار ایجاد می شود که قرار است روی مشتریان بالقوه متمرکز شود؛ در مقابل یک آگهی چاپی ، یک کاتالوگ پیام های گسترده و غیرمستقیم درباره شرکت را هم ارسال می کند.

 

store banner88 3 5529 pazeel com طراحی کاتالوگ
# خدمــــــــات طراحی تعــرفه درخواست
1
طراحی کاتالوگ – صفحات داخلی
هزینه طراحی ۱۶ تا 35 صفحه
40.000 ثبت سفارش
2
طراحی کاتالوگ – صفحات داخلی
هزینه طراحی 35 صفحه
30.000 ثبت سفارش

ثبت سفارش

56685698 4539 pazeel com طراحی کاتالوگ

میتونید از طریق این فرم ثبت سفارش کنید و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرد. 

 7928 430 0921

  • Hidden
  • Hidden
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .