طراحی کاتالوگ

طراحی منحصر به فرد و حرفه ای کاتالوگ وبروشور

 طراحی کاتالوگ

 

ما در اینجا کاتالوگ یا به نوعی بروشور رو طراحی میکنیم. کاتالوگ به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با  اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود.

در واقع کاتالوگ ها برای اشخاصی که  واسظ میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند، تهیه می شوند . این اشخاص خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش مثلا فروشنده یا مغازه دار، نقش واسطه میان ارائه دهنده خدمات و گیرنده خدمات مانند مثلا شرکت های مخابراتی و …را بازی می کنند. کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص یا موسسات، تهیه می شوند.

مثلا اگر شما تولید کننده یک محصول آرایشی و بهداشتی هستید، کاتالوگ شما برای داروخانه ها، مغازه دارها و یا واسطه های پخش این محصولات تهیه و طراحی می گردد و حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شما به صورت کلی یا جزئی است

 

اهمیت طراحی کاتالوگ

از ویژگی ها مهم کاتالوک میشه به اینها اشاره کرد که مردم می توانند اطلاعات زیادی در مورد شرکت شما و محصولات تان را از طریق ورق زدن کاتالوگ شرکت شما به دست بیاورند.

۱-در معرض قرار گرفتن کسب و کار

۲-برندینگ و برندسازی

۳-مشتری خود را مورد خطاب قرار دهید

۴-اطلاع رسانی بی نقص به خواننده اش

در معرض قرار دادن کسب و کار شما یک مزیت است که با ایجاد کاتالوگ فراهم میگردد. کاتالوگ یک ابزار بازاریابی عالی برای کمک به گسترش دسترسی مشتریان شما به اطلاعات خرید است. هر دو نسخه دیجیتال و چاپی یک کاتالوگ، مرجع بسیار مهمی را برای موارد و اطلاعاتی که در راهنمایی مشتری ضروری است، ارائه می دهد.

یکی از مزایای عمده ایجاد یک کاتالوگ، این است که محتوای آن برای مشتری شما و خواهان خدماتتان جذاب استاین یکی از مزایای اصلی کاتالوگ است زیرا شما از این رویکرد بازاریابی برای رسیدن به اهداف و نیازهای مخاطبان مورد نظر خود دقیق تر استفاده خواهید کرد.از طریق سفارشی سازی از جمله زمینه ای که به مخاطبان شما جذابیت می دهد، یک ابزار ایجاد می شود که قرار است روی مشتریان بالقوه متمرکز شود؛ در مقابل یک آگهی چاپی ، یک کاتالوگ پیام های گسترده و غیرمستقیم درباره شرکت را هم ارسال می کند.

 

# خدمــــــــات طراحی تعــرفه درخواست
1
طراحی کاتالوگ – صفحات داخلی
هزینه طراحی ۱۶ تا 35 صفحه
40.000 ثبت سفارش
2
طراحی کاتالوگ – صفحات داخلی
هزینه طراحی 35 صفحه
30.000 ثبت سفارش

ثبت سفارش

میتونید از طریق این فرم ثبت سفارش کنید و یا جهت مشاوره با ما تماس بگیرد. 

 7928 430 0921

  • Hidden
  • Hidden
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .